אורח מכובד מחובר
שלום   אורח מכובד

תודה שבחרת להצטרף למערכת התרגול של היחידה ללימודי חוץ של לשכת יועצי המס בישראל, הכוללת מאגר גדול של שאלות בכל נושאי הלימוד שיסייע לך להתכונן לבחינת הסיום.

להלן הסבר קצר על המערכת:

מהן אפשרויות התרגול העומדות בפניך?

1. התחלת מבחן מלא – המערכת תבנה לך מבחן במתכונת מבחן הסיום , בן 50 שאלות אמריקאיות בנושאים שונים שנלמדו . הבחינה תוקצב בזמן הזהה לזמן הבחינה .
כשתסיים לענות על כל 50 השאלות , תקבל מידע כמה תשובות נכונות ענית . תוכל לחזור לשאלות השגויות ולקבל חיווי מהן התשובות הנכונות (תשובה נכונה תופיע בצבע ירוק ) .
בכל רגע במהלך הבחינה תוכל לקבל את התשובה הנכונה לשאלה שאתה נמצא בה ו/או לקבל את פתרון המבחן כולו .

2.להתאים מבחן אישי - באפשרות זו תוכל להרכיב בעצמך מבחן בן 50 שאלות או פחות . ניתנת לך האפשרות לבחור את הנושאים ותתי נושאי שיופיעו בבחינה אותם תרצה לתרגל . כמו כן תוכל לבחור את מספר השאלות מכל נושא/ תת נושא . בסיום תוכל להתחיל את התרגול .
בכל רגע במהלך הבחינה תוכל לקבל את התשובה הנכונה לשאלה שאתה נמצא בה ו/או לקבל את פתרון המבחן כולו .

בהצלחה©️ כל הזכויות שמורות ללשכת יועצי מס בישראל. אין להעתיק, לצלם, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט, בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי, מכני או אחר שום חלק משאלון זה. לא ייעשה בו שימוש מסחרי ופרסומי מכל סוג שהוא, ללא רשות בכתב מאת ועדת הלימודים המקצועית של הלשכה. ההנחיות בשאלון זה מנוסחות בלשון זכר, אך מכוונות לנבחנות ולנבחנים כאחד.

התחל מבחן מלא התאם מבחן אישי
לצערנו פג תוקף הכניסה שלך למערכת התרגול או שלא רכשת את המערכת
לכל בעייה, צור/צרי איתנו קשר בלינק הבא